Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd.

iyi kalite doğal gazın buhar kazanı satış için
iyi kalite doğal gazın buhar kazanı satış için
Siparişi onaylamadan önce birçok şirketi kontrol ettim. Ben Johnson ile görüntülü sohbet ve onların fabrika ve kazan kontrol, onlar profesyonel ve hızlı teslimat, ben LEWAY güveniyorum.

—— J ******* s

Biz çok sayıda tedarikçi, LEWAY ayrıntılı tırnak, profesyonel plan, çok hızlı tepki hızı sağlar. Ama en etkileyici olanı, kurulum ve seri satış sonrası hizmetleri yönetmek için Meksika'da şubesi var, bu çok iyi bir iş türü. Her şey yolunda giderse, aralık ayında, yine yeni bir kazan kazanacağız.

—— O *********** O

Ben sohbet şimdi

Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd.

1 2 3
Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd. Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd. Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd.
Factory Show Morden Workshop Product Show

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Leway
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 30 Milion-40 Milion
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Factory Size: Above 100,000 square meters
Factory Location: Northwest Crossing of Changwu Road and Hongyuan Road, Zhandian New District, Wuzhi County, Jiaozuo C
Certifications: OHSAS18001, ISO9001, ISO14001
2007 yılında kurulan Henan Leway Termal Ekipman Manufacture Co Ltd çevre dostu kazanın tasarım, imalat, montaj, bakım konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. Fabrikamız güzel Zhengzhou Havaalanı, Zhengzhou Tren İstasyonu, uygun trafik alır güzel Jiaozuo şehrinde bulunur. Ana ürünler şunlardır: gaz yakıtlı buhar kazanı, yağ yakıtlı buhar kazanı, elektrikli buhar kazanı, gaz yakıtlı sıcak su kazanı, yağ sıcak su kazanı, elektrikli sıcak su kazanı. Tüm ürünlerimiz GB / T kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. 120.000 metrekareden fazla var. İnşaat alanı, 200 çalışan, yıllık satış tutarı dünya çapında% 25 ihracat tutarı içeren 30.000.000USD'yi aşmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve iyi müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Meksika, Guatemala, Peru, Şili, Arjantin, Suudi Arabistan, İran, Cezayir, Mısır, Nijerya, Rusya, Özbekistan, Tayland, Malezya'ya ulaşan global bir satış ağı kazandık. Ürünlerimizin herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya denizaşırı temsilcimiz olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Henan Leway Thermal Equipment Manufacture Co., Ltd.

Tel: +86--13598899826

Faks: +86-391-7669018

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)